UŽUOLAIDOS, ROMANETĖS, BALDŲ APMUŠALAI.

LDECO  - namai, kuriuose unikalių audinių gimsta užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės kiti tekstilės gaminiai. Tai salonas, kuriame lentynos banguoja švelniomis jūrinėmis spalvomis, pabudina ryškiais akcentais, nustebina blizgiomis klostėmis, užliūliuoja aksominiu minkštumu.

LDECO dekoratorė Lina puoselėja audinių gamą, kuria nestandartinius užuolaidų, baldinių apmušalų, interjero aksesuarų sprendimus. Išskirtiniai Vakarų Europos gamintojų darbai mūsų salone yra ranka pasiekiami, vos tik nusprendžiate atnaujinti savo namų interjerą . Tik profesionalumo ir turimo asortimento dėka padedame išgauti norimą individualaus užsakymo rezultatą.

Europos meistrai

Pas mus rasite partnerių audinius, atkeliaujančius Belgijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Anglijos. Kolekcijos gretos naujais audiniais yra papildomos du kartus metuose tam, jog žengtume koja kojom su paskutinėmis mados tendencijomis. Norime, jog būtumėte pirmieji, dekoruojantys savo namus naujausia produkcija.

Angliška arbatėlė 

LDECO atstovauja angliškų audinių gamintojus Blendworth, Linwood ir Voyage Lietuvoje. Mes tiesiog įsimylėjome šių gamintojų tirštą anglišką skonį, rafinuotas detales, įsiliejančias į užuolaidoms ir baldams skirtus audinius.

Ar jūsų namuose yra vietos šiai elegantiškai linijai?

Reveransas Pabaltyje

Norėdami pasidalinti mūsų turimais audinių klodais, mes taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su salonais Estijoje ir Latvijoje.

Blendworth - išskirtiniais, nepriekaištingos kokybė audiniais ir tapetais garsėjanti britų dizaino kompanija. Nuo 2006 metų ši kompanija keitė savo požiūrį į verslą, kūrė naujus produktus ir projektus, kurie užtikrintai vedė į 21-ojo amžiaus verslo modelį. Nors šiandien Blendworth skaičiuoja jau devyniasdešimtuosius gyvavimo metus,tačiau jos nauja, drąsesnė spalvų paletė ir šiuolaikinis dizainas tarsi atstovauja „tyliąją revoliuciją“, kuri privertė kompaniją atsistoti į tvirtą poziciją dabartinėje rinkoje.

Blendworth produkciją teikia 40 pasaulio šalių ir dirba su beveik 3000 klientų, nuo individualių dizainerių ir smulkių mažmenininkų iki didelių mažmeninės prekybos įmonių. Per pastaruosius penkerius metus kompanija išplėtė savo produktų asortimentą, sukūrė platų natūralios medvilnės,margintų audinių, šilko, velveto kolekcijas.

Blendworth produkcija yra įkvėpta klasikos, į kurią įsilieja švelnios, modernistinės detalės. Taip yra kuriamas šiuolaikinis dizainas, kuriame netrūksta britiškos klasikos atspalvių.

Blendworth  margintos, natūralios medvilnės,audiniai formuoja asortimento šerdį, kuri yra papildoma plačia, raštais margintų audinių kolekcija. Jei įmanoma ir tikslinga - Blendworth naudoja natūralius audinius ir aktyviai tyrinėja aplinką tausojančių, sąžiningai parduodamų ir ekologiškų produktų naudojimą, siekia sumažinti aplinkai daromą neigiamą poveikį.

Kiekviena Blendworthaudinių kolekcija yra kitokia ir ypatinga. Kolekcijas sudaro audiniai, tinkantys užuolaidoms, prie taip pat rasite derančių baldinių audinių.

Linwood - daugiau nei trijų kartų užaugintas šeimos verslas, kurio kertinė idėja baldiniai audiniai.

Linwood siūlo produkciją, kuri perteiktų angliško dizaino autentiką, papildytą šiuolaikinio dizaino detalėmis. Šios unikalios audinių kompozicijos leidžia Linwood klientams rinktis daugiau nei 1,000 skirtingų tekstilių, kurių dauguma pagamintos Didžiojoje Britanijoje pasitelkus inovatyvias technologijas, naudojant tradicinius angliškus verpalus. Dirbant su geriausios kokybės tekstilės spaudais, siūlais, dažais visoje Europoje ir Didžiojoje Britanijoje, Linwood galima pasiūlyti interjero sprendimus kiekvieno namams.